محدوديتهاي ترافيكي كشور اعلام شد

8 02 2007


پليس راه ناجا در اطلاعيه‌اي محدوديتهاي ترافيكي كشور را اعلام كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين اطلاعيه ضمن تبريك به مناسبت فرا رسيدن بيست و هشتمين سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي و ايام الله 22 بهمن و حجم فزاينده سفر در تعصيلات آخر هفته و افزايش ايمني و ايجاد كشش و رواني و تسهيل در عبور و مرور محدوديتهاي ترافيكي روزهاي پنجشنبه الي يكشنبه 19 الي 22 بهمن اعلام شد.

محدوديتهاي ترافيكي :

تردد موتورسيكلت از روز پنجشنبه الي يكشنبه از محور كندوان (كرج ــ چالوس) ، هراز، فيروزكوه ، قزوين ــ رشت، ساوه ــ همدان ، و محور تهران ــ سمنان ــ مشهد و بالعكس ممنوع مي‌باشد.

محور كرج ــ چالوس:

تردد كاميون‌ها كماكان از محور كرج ــ چالوس و بالعكس ممنوع مي‌باشد.

از ساعت 13 الي 23 روزهاي جمعه و يكشنبه تردد كليه وسايل نقليه از محور كندوان ، كرج به سمت چالوس ممنوع مي‌باشد و از ساعت 15:30 تا ساعت 22 روزهاي جمعه و يكشنبه تردد كليه وسايل نقليه از مرزن آباد (دو راهي دزدبن) به سمت كرج يكطرفه مي‌باشد.

محور هراز :

الف: از ساعت 13 روز جمعه الي ساعات 24 همان روز و از ساعت 7 روز يكشنبه الي ساعت 7 روز دوشنبه 23 بهمن تردد كليه كاميونها به استثناي كاميونهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از محور هراز ممنوع است.

ب: از ساعت 13 الي 22 روزهاي جمعه و يكشنبه تردد كليه وسايل نقليه از رودهن (انتهاي بلوار كرينون) به سمت آمل ممنوع مي‌باشد و از ساعت 15 الي 22 روزهاي جمعه و يكشنبه تردد كليه وسايل نقليه از آب اسك تا دو راهي رودهن يكطرفه مي‌باشد.

محور دماوند:

تردد كليه تريلرها به استثناي تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 الي 24 روزهاي جمعه و يكشنبه از تهران به قائمشهر و بالعكس ممنوع مي‌باشد.

محور ساوه ــ همدان:

تردد كليه كاميونها به استثناي كاميونهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 الي ساعت 24 روز پنجشنبه و از ساعت 7 الي 24 روزهاي جمعه و يكشنبه از ساوه تا دوراهي قزوين ــ همدان و بالعكس ممنوع مي‌باشد.

محور قزوين ــ رشت:

تردد كاميونها به استثناي كاميونهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 الي ساعت 24 روزهاي پنجشنبه ــ جمعه و يكشنبه از محور قزوين ــ رشت و بالعكس ممنوع مي‌باشد.

گفتني است،هر گونه تغيير در كاهش و يا افزايش ساعات محدوديت با كسب مجوز از پليس راه ناجا انجام مي‌شود.

رانندگان وسايل نقليه كه در طول مسير در حركتند، موظفند به نحوي برنامه‌ريزي و تردد نمايند كه قبل از ساعت اجراي محدوديت از جاده عبور كنند در غير اين صورت از حركت آنان جلوگيري به عمل آيد.


Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: