يوتيوب وارد گوگل شد

26 01 2007

گوگل در وبلاگ‌اش خبر از اضافه شدن نتايج جستجوي ويدئوي يوتيوب در جستجوي ويدئوي گوگل خبر داد .

 

به گزارش سرويس نگاهي به وبلاگ‌هاي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، نويسنده‌ي وبلاگ “عصرونه” به نشاني http://asroone.blogspot.com در ادامه مي‌خوانيد: در نوامبر سال پيش گوگل سايت يوتيوپ را خريد . از اون زمان هميشه اين سوال مطرح بوده که آينده چي مي‌شه ؟ آيا اين سايت و سرويس ويدئوي گوگل با هم مخلوط مي‌شوند ؟ و … از اون موقع تا حالا تغيير خاصي ايجاد نشده بود، انگار که يه همچين خريدي صورت نگرفته ، فقط تنها چيزي که از يوتيوپ به گوگل رسيد دادگاه و شاکي‌هاي يوتيوپ بود. امروز گوگل در وبلاگ خودش خبر از اضافه شدن نتايج جستجوي ويدئوي يوتيوب در جستجوي ويدئوي گوگل خبر داد .

 

هم اکنون اگر شما در قسمت جستجوي ويدئوي گوگل کلمه‌اي را جستجو کنيد مخلوطي از نتايج جستجو در يوتيوب و گوگل ويدئو خواهيد ديد . با توجه به جستجوي نسبتا پرطرفدار ويدئوي گوگل پيش بيني مي‌شه بازديد يوتيوب بيش از قبل بشه و همين گزينه هم باعث مي‌شه طرفداران جستجوي ويدئوي گوگل بسيار بيشتر از قبل بشه.

 

اما بعد از خريد يوتيوب توسط گوگل درهاي درآمدي جديدي براي يوتيوب باز شده که مي شه به قرارداد با شبکه تلويزيوني CBS و يا نينتندو Wii اشاره کرد . موفقيت عجيب CBS پس از قرارداد با يوتيوب باعث شده شبکه‌ها و شرکت هاي ديگه به فکر اين باشند که به جاي شکايت از اين سايت به فکر قرارداد با اين سايت بيفتند . گوگل نيز عنوان کرده در حال مذاکره با شبکه‌هاي ديگر براي عقد قرار داد هست


Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: